2013-2014 VAPAAT VAKIOVUOROT:

Vain päivävakiovuoroja vapaana

Sauna 150e/ilta

Varauskalenteri

Yhteystiedot

banneri2.gif










Uutiset

Suomen Cupia sunnuntaina Caribialla (02.10.2014 )
BeeCeen miehet pelaavat Suomen Cupin 3.kierroksen ottelun tulevana sunnuntaina Caribialla: Su 5.10. klo 16.00 Caribia FBC Turku – Matinkylä (2. div) Otteluun..

BeeCee rullasi Härkien yli sarja-avauksessa Vehmaalla (27.09.2014 )
FBC Turun miesten edustusjoukkueen paluu paikallisen kakkosen kiemuroihin lähti hyvin liikkeelle, kun kaksi sarjapistettä tarttui mukaan 4-12 loppuluvuin Vehmaan..

Sarja-avaus perjantaina Vehmaalla (24.09.2014 )
Miesten kakkosdivari FBC Turun osalta starttaa perjantaina UHV-Bulssin vieraana Vehmaalla. Härkälauman selkärankoina vuosia toimineet Lännistön veljekset ovat kesän..

20.09.2014  ESPT14 tulospalvelu ja otteluohjelmat
05.09.2014  Naisilla edessä Suomen Cup
22.08.2014  B-C-junnujen SM-karsinnat viikonloppuna, C1-pojat Gardenilla

Joukkueiden uutiset

23.09.2014  01-pojille kultaa Eurosport-turnauksesta
01.09.2014  2004-pojat viikonloppuna Mestareiden Cupissa puolustamassa
27.08.2014  C2-pojat ikäluokkansa SM-sarjaan
27.08.2014  M3 etsii pelaajia
08.08.2014  La 9.8. Katusählyn otteluohjelma on valmis
01.06.2014  Haluatko sinä M2-joukkueeseen?


Tulevat ottelut

04.10.2014 10:00 Miehet III - SBS Lieto Paikka »
04.10.2014 16:00 HirvHe - Miehet III Paikka »
05.10.2014 11:00 E2-pojat (2004) - SBS Masku sin Paikka »
05.10.2014 13:00 E2-pojat (2004) - HirvHe Paikka »
11.10.2014 E2-pojat (2004) - TPS Lokomotiv musta Paikka »
11.10.2014 TPS Torpedo - D1-pojat (2001) Paikka »
11.10.2014 E2-pojat (2004) - HFT Paikka »
11.10.2014 D1-pojat (2001) - Karhut White Paikka »
11.10.2014 18:00 Loisto - Naisten edustus Paikka »
11.10.2014 20:00 BK NGD - Naisten edustus Paikka »
12.10.2014 11:15 TPS - C2-pojat (2000) Paikka »
12.10.2014 13:45 SB Vaasa - C2-pojat (2000) Paikka »
18.10.2014 12:00 Miehet III - Team-17 Paikka »
18.10.2014 15:00 SBS KM - Miehet III Paikka »
25.10.2014 12:00 Naisten edustus - Sheriffs II Paikka »
25.10.2014 12:00 E2-pojat (2004) - TPS Lokomotiv val Paikka »
25.10.2014 14:00 Sheriffs - E2-pojat (2004) Paikka »
25.10.2014 14:00 Naisten edustus - AFC Hirvensalo Paikka »
26.10.2014 10:00 C2-pojat (2000) - Oilers NG Paikka »
26.10.2014 12:30 C2-pojat (2000) - Nokian KrP Paikka »